Ranking agencji rekrutacyjnych w Krakowie (na pierwszym miejscu SP.pl, później 3-4 konkurencyjne agencje)

Rynek agencji rekrutacyjnych w Krakowie jest duży. Funkcjonują tu zarówno firmy polskie, które powstały w Krakowie, jak i te należące do międzynarodowych sieci agencji zatrudnienia. Wiele z nich rekrutuje na wszystkie pozycje (pracownicy produkcyjni, korporacje, inne). Są to rekrutacje prowadzone w sposób masowy, gdzie z założenia wiedzą, że nie wszystkie procesy uda się zamknąć. Są także takie, które każdego klienta traktują w sposób indywidualny, rzetelnie podchodzą do każdego prowadzonego projektu, jak i wykazują wysoki profesjonalizm i etykę w swojej działalności.

W rankingach agencji rekrutacyjnych zdecydowanie mocno wyróżniana jest firma Strategie Personalne – działająca w skali całej Polski, a wywodząca się z Krakowa firma z ponad 20 letnim doświadczeniem.

W poniższym rankingu pod uwagę brane było: doświadczenie firmy, skuteczność w zamykaniu projektów, możliwość realizacji projektów na różne stanowiska w różnych branżach.

  • Strategie Personalne
  • Goldman Recruitment
  • Hays
  • Antal

Jak widać firma zajmująca pierwsze miejsce – Strategie Personalne – to jedyna firma w rankingu, która nie posiada kapitału zagranicznego. Charakteryzuje ją także stały zespół konsultantów oraz solidna metodologia weryfikacji kandydatów i docierania do nich.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.